KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678268
nr 1267 8268
Oidentifierad konstnär. 18010-tal, flicka, ej signerad. Olja på duk, 61x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:49:21
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr